Меню
Остання редакція: 11 липня 2022

Кращі випускники та студенти кафедри

Не ходіть, дівчата, ви за агронома,
Бо його ніколи не буває вдома.
Тільки сніг розтане, він з дому тікає
Й поки сніг не ляже, назад не вертає.
Приїздить під ранок, а через годину
Знов заводить «Ниву» та на поле лине.
Зникне борщ з каструлі та шкарпетки з шафи –
Значить, ваш коханий все ще живе з вами.
Агроном удома, як ведмідь, зимує:
Поки є морози, днює і ночує.
Знаючи цей графік, можете буть певні –
Дітки у вас будуть в вересні чи в серпні.

 

Євич Петро Петрович

директор ТОВ «АгроРось», кандидат с.-г. наук, заслужений працівник сільського господарства, закінчив факультет агрономії в 1979 році, голова наглядової ради Уманського НУС, Почесний громадянин Черкащини.

Камінський Віктор Францевич

Академік НААН України, доктор с.–г. наук, професор, випускник факультету агрономії 1983 року

Петриченко Василь Флорович

радник дирекції Інституту кормів та сільського господарства Поділля, академік НААН України, доктор с.–г. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, закінчив факультет агрономії в 1983 році

 Каленич Павло Євгенійович

керівник СТОВ АФ «Ольгопіль»

Навчався в Мельниківській середній школі, яку закінчив з Золотою медаллю. З відзнакою завершив навчання в Уманському сільськогосподарському інституті, здобувши вищу освіту за спеціальністю учений-агроном. Стажувався у ФРН та Голландії. Набуті знання та досвід ефективно використовує для розвитку господарства. З 15 років працював помічником тракториста в колгоспі імені Мічуріна села Мельниківці. У 1987р. – працював інструктором Райкома партії. З лютого 1990 – 1995 рр. – був обраний головою правління колгоспу ім. Леніна с. Стратіївка Чечельницький р. З лютого 1997 р.– голова правління КСП «Україна». З квітня 2000 року успішний директор СТОВ агрофірми «Ольгопіль». Повний кавалер орденів "За заслуги", Лаурат державної премії України в галузі науки і техніки. Кандидат сільськогосподарських наук, член наглядової ради Уманського НУС.

 

Климович Павло Володимирович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент

комерційний директор ТОВ Хазера Україна, випускник факультету агрономії 2001 року

У 1997 році я розпочав навчання в Уманські державній аграрній академії, нині Уманський національний університет садівництва. Для себе обрав спеціальність "Аагрономія". Диплом спеціаліста отримав в 2001 році.

Завдяки викладачам начального закладу я навчився постійно підвищувати свій професійний рівень та отримав гарну базу знань. Отримані тоді знання стали надійним фундаментом для майбутнього досвіду та дали можливість навчатися далі.

У 2003–2006 роках навчався в аспірантурі, а в 2007 році захистив кандидатську дисертацію, після чого працював на кафедрі рослинництва пліч-о-пліч з чудовим колективом. Професорсько-викладацький склад кафедри рослинництва – кваліфіковані професіонали, які з задоволенням передають свої знання студентам. В даний час працюю в ТОВ «Хазера-Україна» комерційним директором.

Ще жодного разу не пошкодував про свій вибір. Часто згадую студентські роки. Багато порад, свого часу отриманих від педагогів-наставників факультету агрономії, використовую й досі. Приємно, коли приходиш на рідну кафедру, тебе зустрічають з посмішкою та завжди готові дати професійну пораду.

Уманський національний університет садівництва назавжди залишиться для мене рідною домівкою, куди хочеться повертатись знову і знову.

Однороженко Олександр Миколайович

заступник директора з виробництва ТОВ «ТАС АГРО», випускник 2002 року

 Буленко (Пухна) Вікторія Олександрівна   

У 2003 році закінчила університет за спеціальністю «Агрономія». За період навчання отримала знання, які допомагають в роботі. На даний час працює начальником земельних відносин та житлово-комунального господарства Березняківської сільської ради.

З вдячністю згадую викладачів вишу, це високоосвічені фахівці, професіонали, які закохані у свою справу. Хочу відзначити кафедру рослинництва, на якій виконувала дослідження за темою моєї дипломної роботи. Мені пощастило мати за дипломного керівника Зінченка Олександра Івановича, високоосвіченого науковця, відданого своїй справі.

Це була чудова людина, з якою було приємно спілкуватися та отримувати знання. Дякую альма матер за ґрунтовні знання, приємне спілкування, які згадую до сьогодні.

Галасун Юрій Петрович

агрохімік центрального офісу ТОВ НВФ «УРОЖАЙ» Миронівського хлібопродукту, кандидат сільськогосподарських наук, факультет агрономії закінчив у 2001 році

Акінчиц Дмитро Леонідович, відмінник навчання, голова ради студентського самоврядування Уманського ДАУ 2003-2007 років

директор ТОВ "МАЙЯ-СОЯ", випускник факультету агрономії 2010 року

Після закінчення школи питання майбутньої професії і вибір навчального закладу для мене був очевидним – ще в школі я обрав Уманський національний університет садівництва, факультет агрономії. І у цьому я не помилився: 5 років навчання пролетіли, немов один день. Але цей день був сповнений цікавими, змістовними навчальними буднями, спілкуванням з друзями, викладачами, заняттями наукою, художньою самодіяльністю, студентським самоврядуванням, яке я очолював 3,5 років. Адже в Уманському національному університеті садівництва вміло та майстерно поєднують навчальний процес з працею, відпочинком і саморозвитком.

Навчання стало для мене способом самореалізації, прагненням до чогось більшого, ніж просто отримати документ про вищу освіту. Велику роль у цьому відіграв і наш університет, і колектив кафедри рослинництва, адже оточення та атмосфера значною мірою впливають на формування особистості висококваліфікованих фахівців.

Навчання в Уманському національному університеті садівництва − це доволі нетривалий, але дуже насичений, яскравий період мого життя. Тут ми навчилися не лише своїй професії, але й отримали цінний життєвий досвід.

Без сумніву, Уманський НУС – це той заклад вищої освіти, який потрібен молодому поколінню. Роки навчання в цьому університеті будуть найпрекраснішими, і це може підтвердити кожен студент. Тож не потрібно гаяти час на вибір навчальних закладів та шукати десь за горизонтами кращого. Нині, як керівник і людина, яка любить землю та обрану професію, однозначно стверджую: найкращий вибір – це факультет агрономії Уманського національного університету садівництва! Тільки тут найкраща якість освіти, яка пов’язана з навчально-практичними дослідженнями, а це – реальні можливості працевлаштування.

Руденко Максим Миколайович

провідний агроном-дослідник, заступник керівника НДП ТОВ «Чорна Камянка», холдинг Кернел, випускник 2014 року

 

 

 

Останні новини

Зимова сесія! ІспитиЧитати повністю

Зимова сесія! Іспити

Підготовка до екзаменаційної сесії і здача іспитів та заліків є відповідальним періодом для  здобувачів всіх освітніх рівнів. Серйозно підготуватися до сесії і успішно скласти всі іспити - обов'язок кожного студента. Екзаменаційна сесія завжди є відповідальним етапом навчального процесу.

Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Ступінь кандидата наук (PhD) це перший крок до здобуття звання доктора наук, що відкриває ще більше можливостей у науковій спільноті, а також сприяє більшим можливостям для професійного та особистого розвитку в Україні. Атестація аспірантів, які претендують на ступінь доктора філософії, полягає у визначенні відповідності здобутих знань, навичок і компетенцій вимогам стандартів вищої освіти.

Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання, маркер ідентичності та один із ключових факторів незалежності країни. З метою поглиблення знання української мови та посилення відчуття єдності з культурною спадщиною нашого народу в університеті було проведено національно-патріотичні заходи присвячені до Дня української писемності та мови.

Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!

Проводячи дослідження та готуючи наукову роботу, кожен автор повинен пам’ятати про основні правила у сфері наукових публікацій — принципи наукової етики. Сьогодні ми розглянемо ключові принципи та приклади їх порушення.

Читати повністю

Всі новини