17.06.2024
Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти доктор філософії (PhD)

Доктор філософії PhD є престижною академічною кваліфікацією, яка свідчить про значні наукові досягнення та здатність вносити вагомий внесок у розвиток обраної галузі знань.

17.06.2024
УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ (Вебінарі) здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії PhD)Читати повністю

Підвищення кваліфікації докторів філософії (PhD) є важливим аспектом їх професійного розвитку та академічного зростання. Це сприяє освоєнню нових методів досліджень та розширенню наукових горизонтів.

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!Читати повністю

Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

День науки — це не лише нагода підсумувати досягнення, але й стимул для нових звершень. Ми пишаємося нашими студентами, їхнім прагненням до знань та вдосконалення. Ваша невпинна робота над новими дослідженнями, пошуком істини та відкриттям нового заслуговує найвищої поваги.