Меню
Остання редакція: 05 листопада 2024

Наукове міжнародне стажування

В рамках підтримки України під час війни міжнародною спільнотою організованою Добровільним об’єднанням аграрних університетів США (Університет Міссурі, Університет штату Північна Кароліна, Університет Джорджії та Технологічний університету Вірджинії)  міжнародне стажування проходили доцент кафедри рослинництва Наталія ПОЛТОРЕЦЬКА та доктор філософії, старший викладач кафедри рослинництва Вячеслав ЯЦЕНКО- Fescue Toxicosis and Management: a course for university students in Ukraine".

 

Доцент кафедри рослинництва Світлана ТРЕТЬЯКОВА пройшла міжнародне дистанційне стажування за темою: "Management of scientific and educational projects: international experience" з 30.03.2023 до 30.05.2023. Навчальне навантаження міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування становило 6 кредитів ЄКТС (180 годин): з них лекційних – 40 год., практичних - 70 год., самостійна робота - 70 годин. За результатами міжнародного науково-педагогічного стажування Світлана ТРЕТЬЯКОВА отримала сертифікат, який є документом, що підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.

  

Останні новини

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)Читати повністю

Атестація здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Ступінь кандидата наук (PhD) це перший крок до здобуття звання доктора наук, що відкриває ще більше можливостей у науковій спільноті, а також сприяє більшим можливостям для професійного та особистого розвитку в Україні. Атестація аспірантів, які претендують на ступінь доктора філософії, полягає у визначенні відповідності здобутих знань, навичок і компетенцій вимогам стандартів вищої освіти.

Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання, маркер ідентичності та один із ключових факторів незалежності країни. З метою поглиблення знання української мови та посилення відчуття єдності з культурною спадщиною нашого народу в університеті було проведено національно-патріотичні заходи присвячені до Дня української писемності та мови.

Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!

Проводячи дослідження та готуючи наукову роботу, кожен автор повинен пам’ятати про основні правила у сфері наукових публікацій — принципи наукової етики. Сьогодні ми розглянемо ключові принципи та приклади їх порушення.

Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.

Завданням курсу “Вступ до фаху” є забезпечення оволодіння студентами теоретичних основ агрономії, і надання їм навиків раціонального використання землі з метою підтримання на належному рівні родючості ґрунту і одержання високих і сталих врожаїв вирощуваних культур.

Читати повністю

Всі новини