Меню
Остання редакція: 21 серпня 2023

Працевлаштування

Професія агронома – одна із найпотрібніших для людства, трудомістких і відповідальних на землі професій, пов'язаних з вирішенням однієї з глобальних проблем людства – проблеми забезпечення продуктами харчування та сировиною для промисловості.

Після закінчення навчання за напрямом «Агрономія» випускники є підготовленими до роботи в галузі економіки: сільське господарство та лісове господарство, рослинництво, вирощування зернових, технічних та інших культур, овочівництво, декоративне садівництво і вирощування продукції розсадників, вирощування фруктів, ягід, культур для виробництва напоїв і прянощів, змішане сільське господарство, надання послуг у галузі рослинництва і тваринництва, облаштування ландшафту.

Випускники університету зі спеціальності «Агрономія» можуть обіймати посади:

  • ДИРЕКТОР (керівник, ректор) сільськогосподарського підприємства, фірми, організації (дослідної, конструкторської, проектної), професійного навчально-виховного закладу, професійно-технічного училища, професійного училища, закладу вищої освіти, технікуму, коледжу, інституту, академії, університету, науково-дослідного інституту, центру підвищення кваліфікації;
  • ЗАВІДУВАЧ (начальник) відділу, відділення в коледжі;
  • АГРОНОМ-дослідник, дослідник із агрохімії та ґрунтознавства, із селекції та генетики сільськогосподарських культур, науковий співробітник;
  • головний АГРОНОМ, головний агроном із захисту рослин, головний агрохімік, завідувач кабінету (агрохімічного), агроном аеродрому, агроном з насінництва, агроном із захисту рослин, агроном-інспектор, агрохімік,
  • ҐРУНТОЗНАВЕЦЬ,
  • ФАХІВЕЦЬ із агрохімії і ґрунтознавства, фахівець із селекції і генетики сільськогосподарських культур, агроном відділення (бригади, сільськогосподарської дільниці, ферми, цеху), технолог із агрономії.

Кафедра рослинництва співпрацює із сільськогосподарськими підприємствами різних організаційно-правових форм, агрохолдингами, елеваторними комплексами, логістичними центрами, хімічними, насіннєвими, консалтинговими, дистрибуційними та торговими компаніями.

Найбільш тісні взаємозв’язки з працевлаштування підтримуються кафедрою з:

  • ТОВ сільськогосподарським підприємством «Нібулон»,
  • ТОВ "Агрохімтехнолоджі"
  • компанією «Кернел Трейд»,
  • агроіндустріальним холдингом «Миронівський хлібопродукт»,
  • ТОВ «Віджи Продакшн»,
  • ПП «Фенікс Агро»,
  • компанією «Басф Т.О.В.»,
  • ТОВ «Хімагромаркетинг»,
  • ГК «Відродження».

Студенти факультету мають можливість не лише пройти виробниче стажування в даних підприємствах, а працевлаштуватися відповідно до отриманої кваліфікації.

Всіляко сприяє працевлаштуванню студентів факультету агрономії й ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ університету, працівники якого надають консультаційні та практичні послуги з пошуку роботи.

 

Останні новини

Міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар)Читати повністю

Міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар)

З 01 по 10 квітня 2025 року доцент кафедри рослинництва Світлана ТРЕТЬЯКОВА взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «ІННОВАЦІЙНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ: ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».

Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни «Біоенергетичні культури»Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни «Біоенергетичні культури»

10 квітня 2025 року відбулось практичне заняття з дисципліни «Біоенергетичні культури» за темою «Верба енергетична – ботанічна, морфологічна та екологічна характеристика» для ОР «Бакалавр» та «Магістр».

Читати повністю

Курс «Добробут планети: що має знати й може вміти кожен»Читати повністю

Курс «Добробут планети: що має знати й може вміти кожен»

Добробут людства залежить від добробуту планети, адже це наш дім і наша відповідальність – піклуватися про нього. Через повномасштабну війну екологічні проблеми набувають дедалі більших обсягів. Їх комплексне вирішення наразі неможливе через ведення активних бойових дій. До існуючих екологічних проблем додалися проблеми замінування, руйнація промислових об'єктів, залишки вибухових предметів у лісах, полях та у воді, лісові пожежі, кількість яких зросла в Україні майже втричі.

Читати повністю

Освітній курс “Життєстійкість молоді в умовах криз"Читати повністю

Освітній курс “Життєстійкість молоді в умовах криз"

Сучасні реалії життя, страх за своїх близьких і невизначеність в мойбутньому, студенти щодня стикаються зі складними викликами. Тому, нині важливими стають навички, що допомагають зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз. Життєстійкість це саме те вміння, яке дозволяє протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний та емоційний стан після травмуючих подій та допомагає гідно проходити будь-які випробування.

Читати повністю

Всі новини