Меню
Остання редакція: 21 серпня 2023

Працевлаштування

Професія агронома – одна із найпотрібніших для людства, трудомістких і відповідальних на землі професій, пов'язаних з вирішенням однієї з глобальних проблем людства – проблеми забезпечення продуктами харчування та сировиною для промисловості.

Після закінчення навчання за напрямом «Агрономія» випускники є підготовленими до роботи в галузі економіки: сільське господарство та лісове господарство, рослинництво, вирощування зернових, технічних та інших культур, овочівництво, декоративне садівництво і вирощування продукції розсадників, вирощування фруктів, ягід, культур для виробництва напоїв і прянощів, змішане сільське господарство, надання послуг у галузі рослинництва і тваринництва, облаштування ландшафту.

Випускники університету зі спеціальності «Агрономія» можуть обіймати посади:

  • ДИРЕКТОР (керівник, ректор) сільськогосподарського підприємства, фірми, організації (дослідної, конструкторської, проектної), професійного навчально-виховного закладу, професійно-технічного училища, професійного училища, закладу вищої освіти, технікуму, коледжу, інституту, академії, університету, науково-дослідного інституту, центру підвищення кваліфікації;
  • ЗАВІДУВАЧ (начальник) відділу, відділення в коледжі;
  • АГРОНОМ-дослідник, дослідник із агрохімії та ґрунтознавства, із селекції та генетики сільськогосподарських культур, науковий співробітник;
  • головний АГРОНОМ, головний агроном із захисту рослин, головний агрохімік, завідувач кабінету (агрохімічного), агроном аеродрому, агроном з насінництва, агроном із захисту рослин, агроном-інспектор, агрохімік,
  • ҐРУНТОЗНАВЕЦЬ,
  • ФАХІВЕЦЬ із агрохімії і ґрунтознавства, фахівець із селекції і генетики сільськогосподарських культур, агроном відділення (бригади, сільськогосподарської дільниці, ферми, цеху), технолог із агрономії.

Кафедра рослинництва співпрацює із сільськогосподарськими підприємствами різних організаційно-правових форм, агрохолдингами, елеваторними комплексами, логістичними центрами, хімічними, насіннєвими, консалтинговими, дистрибуційними та торговими компаніями.

Найбільш тісні взаємозв’язки з працевлаштування підтримуються кафедрою з:

  • ТОВ сільськогосподарським підприємством «Нібулон»,
  • ТОВ "Агрохімтехнолоджі"
  • компанією «Кернел Трейд»,
  • агроіндустріальним холдингом «Миронівський хлібопродукт»,
  • ТОВ «Віджи Продакшн»,
  • ПП «Фенікс Агро»,
  • компанією «Басф Т.О.В.»,
  • ТОВ «Хімагромаркетинг»,
  • ГК «Відродження».

Студенти факультету мають можливість не лише пройти виробниче стажування в даних підприємствах, а працевлаштуватися відповідно до отриманої кваліфікації.

Всіляко сприяє працевлаштуванню студентів факультету агрономії й ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ університету, працівники якого надають консультаційні та практичні послуги з пошуку роботи.

 

Останні новини

Калиновий дивосвіт моєї мови!Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання, маркер ідентичності та один із ключових факторів незалежності країни. З метою поглиблення знання української мови та посилення відчуття єдності з культурною спадщиною нашого народу в університеті було проведено національно-патріотичні заходи присвячені до Дня української писемності та мови.

Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!

Проводячи дослідження та готуючи наукову роботу, кожен автор повинен пам’ятати про основні правила у сфері наукових публікацій — принципи наукової етики. Сьогодні ми розглянемо ключові принципи та приклади їх порушення.

Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.

Завданням курсу “Вступ до фаху” є забезпечення оволодіння студентами теоретичних основ агрономії, і надання їм навиків раціонального використання землі з метою підтримання на належному рівні родючості ґрунту і одержання високих і сталих врожаїв вирощуваних культур.

Читати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в УкраїніЧитати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в Україні

Україна, як країна з багатою науковою спадщиною та потужним науково-технічним потенціалом, постійно працює над визначенням пріоритетних напрямків для подальшого розвитку. В умовах сучасного світу, що стрімко змінюється та інноваційного розвитку, визначення цих напрямків стає ключовим завданням для забезпечення конкурентоспроможності та сталого розвитку країни.

Читати повністю

Всі новини