Меню
Остання редакція: 11 липня 2022

Методична та організаційна робота

Дослідне поле кафедри рослинництва Уманського НУС
Дослідне поле кафедри рослинництва Уманського НУС

 

На кафедрі кафедри читаються курси „Рослинництво”, „Еколого-біологічне рослинництво”, „Кормовиробництво”, „Кормовиробництво і луківництво”, „Технічні культури”, „Програмування врожаїв”, „Прогноз і програмування врожаїв сільськогосподарських культур”, „Світові агротехнології”, “ Системи сучасних інтенсивних технологій”, „Системи технологій: технології виробництва продукції рослинництва”, „Проектування технологічних процесів у рослинництві” для студентів факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, менеджменту, економіки і підприємництва денної та заочної форм навчання.

Наталія Полторецька, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Рослинництва"

Наталія Полторецька, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Рослинництва"

Віталій Кравченко, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Технічних культур"

Віталій Кравченко, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Технічних культур"

Навчальні посібники кафедри

Навчально-матеріальна база кафедри повністю відповідає вимогам фахової підготовки сучасного спеціаліста. Щороку кафедра навчає понад 1500 студентів. У процесі викладання дисциплін викладачі кафедри використовують сучасні форми та методи навчання.

Науковці кафедри проводять практичні зання зі студентами на демонстраційно-колекційному розсаднику кафедри, а також на польовій сівозміні дослідного поля Уманського НУС.

 

Останні новини

Міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар)Читати повністю

Міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар)

З 01 по 10 квітня 2025 року доцент кафедри рослинництва Світлана ТРЕТЬЯКОВА взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «ІННОВАЦІЙНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ: ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».

Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни «Біоенергетичні культури»Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни «Біоенергетичні культури»

10 квітня 2025 року відбулось практичне заняття з дисципліни «Біоенергетичні культури» за темою «Верба енергетична – ботанічна, морфологічна та екологічна характеристика» для ОР «Бакалавр» та «Магістр».

Читати повністю

Курс «Добробут планети: що має знати й може вміти кожен»Читати повністю

Курс «Добробут планети: що має знати й може вміти кожен»

Добробут людства залежить від добробуту планети, адже це наш дім і наша відповідальність – піклуватися про нього. Через повномасштабну війну екологічні проблеми набувають дедалі більших обсягів. Їх комплексне вирішення наразі неможливе через ведення активних бойових дій. До існуючих екологічних проблем додалися проблеми замінування, руйнація промислових об'єктів, залишки вибухових предметів у лісах, полях та у воді, лісові пожежі, кількість яких зросла в Україні майже втричі.

Читати повністю

Освітній курс “Життєстійкість молоді в умовах криз"Читати повністю

Освітній курс “Життєстійкість молоді в умовах криз"

Сучасні реалії життя, страх за своїх близьких і невизначеність в мойбутньому, студенти щодня стикаються зі складними викликами. Тому, нині важливими стають навички, що допомагають зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз. Життєстійкість це саме те вміння, яке дозволяє протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний та емоційний стан після травмуючих подій та допомагає гідно проходити будь-які випробування.

Читати повністю

Всі новини