Меню
Остання редакція: 11 липня 2022

Методична та організаційна робота

Дослідне поле кафедри рослинництва Уманського НУС
Дослідне поле кафедри рослинництва Уманського НУС

 

На кафедрі кафедри читаються курси „Рослинництво”, „Еколого-біологічне рослинництво”, „Кормовиробництво”, „Кормовиробництво і луківництво”, „Технічні культури”, „Програмування врожаїв”, „Прогноз і програмування врожаїв сільськогосподарських культур”, „Світові агротехнології”, “ Системи сучасних інтенсивних технологій”, „Системи технологій: технології виробництва продукції рослинництва”, „Проектування технологічних процесів у рослинництві” для студентів факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, менеджменту, економіки і підприємництва денної та заочної форм навчання.

Наталія Полторецька, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Рослинництва"

Наталія Полторецька, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Рослинництва"

Віталій Кравченко, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Технічних культур"

Віталій Кравченко, доцент кафедри рослинництва проводить практичне заняття з "Технічних культур"

Навчальні посібники кафедри

Навчально-матеріальна база кафедри повністю відповідає вимогам фахової підготовки сучасного спеціаліста. Щороку кафедра навчає понад 1500 студентів. У процесі викладання дисциплін викладачі кафедри використовують сучасні форми та методи навчання.

Науковці кафедри проводять практичні зання зі студентами на демонстраційно-колекційному розсаднику кафедри, а також на польовій сівозміні дослідного поля Уманського НУС.

 

Останні новини

Калиновий дивосвіт моєї мови!Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання, маркер ідентичності та один із ключових факторів незалежності країни. З метою поглиблення знання української мови та посилення відчуття єдності з культурною спадщиною нашого народу в університеті було проведено національно-патріотичні заходи присвячені до Дня української писемності та мови.

Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!

Проводячи дослідження та готуючи наукову роботу, кожен автор повинен пам’ятати про основні правила у сфері наукових публікацій — принципи наукової етики. Сьогодні ми розглянемо ключові принципи та приклади їх порушення.

Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.

Завданням курсу “Вступ до фаху” є забезпечення оволодіння студентами теоретичних основ агрономії, і надання їм навиків раціонального використання землі з метою підтримання на належному рівні родючості ґрунту і одержання високих і сталих врожаїв вирощуваних культур.

Читати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в УкраїніЧитати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в Україні

Україна, як країна з багатою науковою спадщиною та потужним науково-технічним потенціалом, постійно працює над визначенням пріоритетних напрямків для подальшого розвитку. В умовах сучасного світу, що стрімко змінюється та інноваційного розвитку, визначення цих напрямків стає ключовим завданням для забезпечення конкурентоспроможності та сталого розвитку країни.

Читати повністю

Всі новини