Меню
Остання редакція: 07 грудня 2022

Наукові лабораторії кафедри рослинництва

аудиторія № 60 "Науково-дослідна лабораторія з агроекології польових культур"

Контакти

Телефон:

+3-8(04744)3-20-76

Email:

cropproduction@udau.edu.ua

Адреса:

Уманський національний університет садівництва

кафедра рослинництва

вул. Інститутська, 4 (корпус 1, поверх 2), аудиторія № 60.

Лабораторія створена у 1998 році згідно з наказом Міністерства агропрому України, що було відображено у періодичній пресі на той час. Лабораторія відкрита на основі попередніх досліджень, які проводяться тривалий період (з 1958 року).

Лабораторія певний період фінансувалась Міністерством агропрому, зараз фінансування не регулярне, але в ній проводяться широкі дослідження викладачами кафедри, докторантами, аспірантами, пошукачами, дипломниками.

Матеріали досліджень використовуються при виданні підручників, навчальних і навчально-методичних посібників і підготовці наукових праць. 

На договірній основі кафедра пропонує виробництву наукові розробки:

– технологія створення культурних пасовищ і сінокосів на зрошенні і без нього;

– альтернативні, енергоощадні, ресурсозберігаючі, екологічно безпечні сортові технології вирощування високих врожаїв пшениці (60-80 ц/га), ячменю (40-60 ц/га), гороху (25-35 ц/га), сої (22-25 ц/га), гречки (20-25 ц/га), проса (35-40 ц/га), кукурудзи на зерно (70-100 ц/га), зеленої маси кукурудзи і люцерни (450-600 ц/га), буркуну на сінаж (350-400ц/га), соняшника (28-30 ц/га), цикорію (300-335 ц/га), насіння цукрових буряків (15-17 ц/га), коренеплодів цукрових буряків (450-550 ц/га), кормових буряків (800-900 ц/га), насіння багаторічних трав (3-4 ц/га);

– технології вирощування змішаних, сумісних, проміжних – ущільнених і післязбиральних посівів кормових культур в польових і кормових сівозмінах, що дає можливість збільшити вихід кормів на 25-30 %, білка на 30-40 %;

– співробітники кафедри і науково-дослідних лабораторій здійснюють технологічний нагляд за дотриманням технологій і вносять необхідні корективи за ходом продукційного процесу формування врожаю.

Останні новини

Головні принципи академічної доброчесності!Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!

Проводячи дослідження та готуючи наукову роботу, кожен автор повинен пам’ятати про основні правила у сфері наукових публікацій — принципи наукової етики. Сьогодні ми розглянемо ключові принципи та приклади їх порушення.

Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.

Завданням курсу “Вступ до фаху” є забезпечення оволодіння студентами теоретичних основ агрономії, і надання їм навиків раціонального використання землі з метою підтримання на належному рівні родючості ґрунту і одержання високих і сталих врожаїв вирощуваних культур.

Читати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в УкраїніЧитати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в Україні

Україна, як країна з багатою науковою спадщиною та потужним науково-технічним потенціалом, постійно працює над визначенням пріоритетних напрямків для подальшого розвитку. В умовах сучасного світу, що стрімко змінюється та інноваційного розвитку, визначення цих напрямків стає ключовим завданням для забезпечення конкурентоспроможності та сталого розвитку країни.

Читати повністю

АГРОКЕБЕТИЧитати повністю

АГРОКЕБЕТИ

Мрієш стати менеджером в одній з найперспективніших галузей країни? Хочеш випробувати себе та досягти успіху в агробізнесі? Тоді це саме те, чого ти так довго прагнув!

Читати повністю

Всі новини