Меню

Наукові гуртки

З 1948 року на кафедрі працює студентський гурток. За цей час членами гуртка виконано і захищено понад 1500 дипломних робіт. Кафедра має велике дослідне поле, де у двох сівозмінах (польовій і кормовій) та поза ними проводяться фундаментальні і прикладні дослідження з біологізації рослинництва та кормовиробництва, розробки і впровадження інтенсивних енергозберігаючих, екологічно доцільних сортових технологій вирощування зернових; кормових і технічних культур. Досліджуються можливості вирощування польових культур на основі органічних і біологічних джерел живлення рослин без застосування мінеральних добрив і пестицидів. Вивчаються різні моделі кормових сівозмін зеленого, силосного та сировинного конвеєрів. 

26 лютого 2019 року на кафедрі рослинництва відбулося засідання студентського наукового гуртка. У роботі гуртка взяли участь студенти, викладачі та аспіранти кафедри.

Матеріали

Останні новини

Фізичне виховання та cпорт  - здорова молодьЧитати повністю

Фізичне виховання та cпорт - здорова молодь

Здоров’я – не власна справа кожної людини. Адже здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству. Однак багато в чому наше здоров