Меню

Наукові гуртки

З 1948 року на кафедрі працює студентський гурток. За цей час членами гуртка виконано і захищено понад 1500 дипломних робіт. Кафедра має велике дослідне поле, де у двох сівозмінах (польовій і кормовій) та поза ними проводяться фундаментальні і прикладні дослідження з біологізації рослинництва та кормовиробництва, розробки і впровадження інтенсивних енергозберігаючих, екологічно доцільних сортових технологій вирощування зернових; кормових і технічних культур. Досліджуються можливості вирощування польових культур на основі органічних і біологічних джерел живлення рослин без застосування мінеральних добрив і пестицидів. Вивчаються різні моделі кормових сівозмін зеленого, силосного та сировинного конвеєрів. 

26 лютого 2019 року на кафедрі рослинництва відбулося засідання студентського наукового гуртка. У роботі гуртка взяли участь студенти, викладачі та аспіранти кафедри.

Матеріали

Останні новини

Зінченкові читанняЧитати повністю

Зінченкові читання

4 червня 2021 року на кафедрі рослинництва імені О. І. Зінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми агрономії» (Зінченкові читання).

Читати повністю

Огляд польових досліджень 2021Читати повністю

Огляд польових досліджень 2021

радиційним науковим заходом університету став огляд польових дослідів кафедр, які працюють над прикладними дослідженнями. 3 червня всі науково-педагогічні працівники кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка прийняли активну участь у представлені дослідних ділянок та напрямів своїх досліджень.

Читати повністю

Всі новини