Меню
Остання редакція: 19 липня 2022

Випускникам шкіл

БАКАЛАВР, МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР - ВСТУП НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ 

У 2020 році особи, які здобули повну загальну середню освіту, допускаються до участі у конкурсі на здобуття освітнього ступеня бакалавра та молодшого бакалавра.

Під час вступної кампанії 2020 року майже усі вступники на основі повної загальної середньої освіти подаватимуть заяви тільки в електронній формі, крім випадків передбачених п.1 розділу VI УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ.

У 2020 році вступники, які планують навчання на місцях державного або регіонального замовлення, матимуть можливість подати до 5 заяв до вишів. Кількість заяв на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде. У кожній заяві на бюджетну форму навчання вступник має визначити її пріоритетність.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступатимуть на перший курс, для здобуття:

  • Ступеня бакалавра зараховуватимуться бали сертифікатів ЗНО з трьох конкурсних предметів;
  • Ступеня молодшого бакалавра – ЗНО з двох конкурсних предметів.

Для вступу на перший курс на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році будуть прийматись сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років, окрім оцінок з іноземної мови. Сертифікати з іноземної мови будуть прийматись 2018, 2019 та 2020 років.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі на спеціальність 201 «Агрономія» становить 100 балів. Вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного (регіонального) замовлення за наявності конкурсного бала не менше 125.

Більш детально ознайомитись з Правилами прийому до університету та основними аспектами вступу за освітнім ступенем "Бакалавр" можна на сайті "ВСТУПНА КАМПАНІЯ - УМАНСЬКИЙ НУС".


 ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

  • оригінал і копії документа державного зразка про раніше здобути освітній рівень і додатка до нього
  • оригінал і копії сертифікатів ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років з конкурсних предметів, крім іноземної мови, сертифікатів ЗНО 2018, 2019 та 2020 років з іноземної мови
  • оригінал і копію паспорта, реєстраційного номеру облікової картки платника податків
  • копію військово-облікового документа для військовозобов’язаних
  • довідку про реєстрацію місця проживання особи для зареєстрованих у селах випускників сільських сіл 2020 р.
  • чотири фотокартки розміром 3х4 см

 СТРОКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ-2020

 

 

 

Останні новини

Калиновий дивосвіт моєї мови!Читати повністю

Калиновий дивосвіт моєї мови!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання, маркер ідентичності та один із ключових факторів незалежності країни. З метою поглиблення знання української мови та посилення відчуття єдності з культурною спадщиною нашого народу в університеті було проведено національно-патріотичні заходи присвячені до Дня української писемності та мови.

Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!Читати повністю

Головні принципи академічної доброчесності!

Проводячи дослідження та готуючи наукову роботу, кожен автор повинен пам’ятати про основні правила у сфері наукових публікацій — принципи наукової етики. Сьогодні ми розглянемо ключові принципи та приклади їх порушення.

Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.Читати повністю

Вступ до фаху. Лабораторне заняття.

Завданням курсу “Вступ до фаху” є забезпечення оволодіння студентами теоретичних основ агрономії, і надання їм навиків раціонального використання землі з метою підтримання на належному рівні родючості ґрунту і одержання високих і сталих врожаїв вирощуваних культур.

Читати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в УкраїніЧитати повністю

Пріоритетні напрями наукових досліджень та науково-технічних розробок в Україні

Україна, як країна з багатою науковою спадщиною та потужним науково-технічним потенціалом, постійно працює над визначенням пріоритетних напрямків для подальшого розвитку. В умовах сучасного світу, що стрімко змінюється та інноваційного розвитку, визначення цих напрямків стає ключовим завданням для забезпечення конкурентоспроможності та сталого розвитку країни.

Читати повністю

Всі новини