Зустріч студентів-агрономів зі стейкхолдерами

18 квітня 2023 року відбулася у змішаному форматі зустріч викладачів кафедри рослинництва та студентів факультету агрономії зі стейкхолдером – менеджер з розвитку продуктів ТОВ «DSV-Україна» Коваленко Олександр Володимирович.

Олександр Коваленко провів відкриту лекцію на тему «Особливості вирощування ріпаку озимого в умовах вегетаційного періоду 2022–2023 рр.».

Стейкхолдер висловив готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики та надавати базу для виконання наукових досліджень.

Олександр Коваленко розповідав про селекцію та технології вирощування ріпаку залежно від сорту і умов вирощування, перспективи ринку збуту сировини та чому вирощування ріпаку є ефективною бізнес-моделлю для сільськогосподарського виробництва.

Під час лекції Олександра Володимировича відбувся розіграш книг з технології вирощування ріпаку.

Олександр Володимирович зауважив на високій підготовці здобувачів вищої освіти і погодився прочитати ще кілька лекцій з вирощування перспективних культур.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною як для студентів і викладачів так і для стейкхолдера.