Зустріч студентів-агрономів зі стейкхолдерами

23 березня 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри рослинництва та студентів освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр, магістр факультету агрономії зі стейкхолдерами – директором Євгеном Пилипончиком та Віталієм Райським провідним агрономом «Агровесна».

Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики у таких підприємствах та надавати базу для виконання наукових досліджень.

Євген Пилипончик розповідав про перспективи та чому кооперація є найефективнішою бізнес-моделлю для невеликих ягідних господарств.

23 березня 2023 року факультет агрономії Уманського національного університету садівництва уклали договір про співпрацю з ТОВ «Кооператив Агровесна» на основі освітньо-науково-виробничого партнерства згідно якого буде проведено:

– організацію практичної підготовки студентів в процесія виробничої практики діяльності підприємства;

– курсового та дипломного проектування; цільова підготовка випускників для підприємства при працевлаштуванні з врахуванням конкретної потреби;

– наукового консультування та супроводження впровадження інновацій.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною як для студентів і викладачів так і для стейкхолдерів.