Заслужений діяч науки і техніки України

Указом Президента України №868/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 28-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991року», доктору с.-г. наук, професору кафедри рослинництва Уманського НУС присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Найстаріша за віком кафедра аграрного спрямування в нашій державі поповнилася в особі Сергія Петровича почесною знаменитістю.

Співробітники кафедри гордяться своїм колегою, раді працювати з ним поруч. Повідомлення про присвоєння почесного звання декану факультету і професору всі співробітники кафедри рослинництва сприйняли з великою радістю.

Щиро вітаємо Вас, Сергію Петровичу, з високою оцінкою Вашої праці! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, благополуччя!