Розширене засідання кафедри рослинництва

23.04.2020 року відбулося чергове засідання кафедри рослинництва в дистанційному режимі за участі студентів-дипломників (учасників наукового гуртка)

Розглянуто ряд важливих питань діяльності кафедри в карантинний період. Прийняті відповідні рішення, поставлені питання для виконання.

ПРИСУТНІ: доктори с.-г. наук, професори – Яценко А.О., Полторецький С.П., кандидати с.-г. наук, доценти – Січкар А.О., Новак В.Г., Полторецька Н.М., Кононенко Л.М., Вишневська Л.В., Рогальський С.В., Кравченко В.С., кандидат с.-г. наук, старший викладач Третьякова С.О., викладач Климович Н.М.

Порядок  денний:

1. Про підсумки роботи кафедри за березень – квітень в умовах карантинного режиму та завдання викладачів у подальшій навчальній, науковій і виховній роботі в дистанційному режимі діяльності (доп. завідувач кафедри А. Яценко).

2. Про стан посівів на колекційному розсаднику (доп. А. Січкар).

3. Про стан роботи наукового студентського гуртка (доп. В. Новак).

4. Про роботу доцента Вишневської Л.В. по організації виховної роботи в 11 к-а групі в дистанційному режимі (доп. Л. Вишневська).

5. Про підготовку до проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі (доп Л. Кононенко).

6. Про зміни в графіку відпусток під час карантину (доп. завідувач кафедри А. Яценко).

7. Про стан висвітлення діяльності кафедри на сайті в режимі онлайн (доп. В. Кравченко).