ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ–2023

27 вересня 2023 року на факультеті агрономії  Уманського національного університету садівництва стартував «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ–2023». Цей захід є одним із найдієвіших потенційним працівникам знайти роботу, а роботодавцям – гідно представити свої компанії.

У заході взяли участь: Струмінський Юрій, керівник бізнес-регіону «Центр» компанії «Сингента», Калієвський Максим, головний агроном, Департамент з розвитку партнерських програм ТОВ УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО, Чайка Анатолій, менеджер по роботі з агрохолдингами, ТОВ Альфа смарт агро, Яровий Ярослав, Digital Agro Decision (DAD), Бондаренко Наталія, доцент кафедри фінансів, фахівець відділу професійно кар’єрної орієнтації студентів, студенти та викладачі факультету агрономії.

«ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ–2023» організовано та проведено з метою надання студентам інформації про наявні сільськогосподарські компанії на ринку праці в Україні. Особливістю даних компаній є можливість проходження практики для студентів з подальшим працевлаштуванням. Студенти взяли активну участь у заході, отримали відподі щодо можливості працевлаштування.

Леся Вишневська, доцент кафедри рослинництва, модератор