Всеукраїнська студентська наукова конференція

31 травня 2022 р. в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремеєва за участі студентів освітнього рівня молодший бакалавр.

Секційне засідання відкрила доцент кафедри рослинництва Світлана Третьякова, яка ознайомила всіх учасників конференції життєвим шляхом видатного селекціонера доктора сільськогосподарських наук, професора Івана Максимовича Єремеєва, автора шедевру світової селекції – сорту озимої пшениці Українка 0246, який займав великі площі і був визнаний міжнародним стандартом для сильних пшениць.

Цьогоріч тематика наукових досліджень студентів була досить різноманітною, особливо, вирізнялася доповідь студента 21 мба групи, представника ТОВ «Компанія Легіон-Агро» Артура Шевченка, який детально розповів про технологію вирощування арахісу в умовах Півдня України.

Світлана Третьякова, доцент кафедри рослинництва