Волонтери за покликом серця

Студенти 12-а групи факультету агрономії разом із своїм куратором кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри рослинництва Наталією Полторецькою надали посильну допомогу нашим бійцям, долучившись до плетіння маскувальних сіток. Студенти з відповідальністю поставилися до даного завдання. Кожен намагався сплести свій клаптик сітки для захисту людей і техніки. На мішку, в який спакували одну із маскувальних сіток, вони написали слова вдячності бійцям АТО.

Досвідчені волонтери штабу «Разом» допомогли юним помічникам освоїти методи плетіння сітки, розповіли багато історій, пов’язаних із військовими діями на Сході країни та напоїли молодь смачним чаєм.

Також наші студенти факультету познайомились з бійцем АТО, який нещодавно повернувся з передової.

Маємо надію, що саме ця сітка, сплетена руками майбутніх агрономів, врятує життя українських солдатів.

Студентський актив факультету агрономії