Вітатання ювіляру!

Шановний Анатолію Олексійовичу!
Від імені колективу кафедри рослинництва Уманського національного університету садівництва щиросердно вітаємо Вас з 75-річним ювілеєм! Професіоналізм найвищого ґатунку, самовіддана праця, глибока мудрість і незмінний оптимізм – саме таким бачать вас колеги та студенти. Ваша стійка позиція життєлюба, людини, яка твердо стоїть на своїх переконаннях і водночас повсякчас перебуває у колі фахових актуальностей, впроваджуючи їх у практичну площину, є об’єктом захоплення та прикладом для наслідування. У день Вашого ювілею зичимо міцного здоров’я та бадьорості духу, цікавих ідей і швидкого їх втілення, великих і малих перемог у всіх сферах діяльності! Хай життя буде сповнене приємних несподіванок, яскравих зустрічей і здійснення найзаповітніших мрій під мирним небом вільної України!