Викладачі та студенти факультету агрономії відвідали виставку-демонстрацію "Битва Агротитанів 2023

30 серпня 2023 року у селі Степове Київської області проходила демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі - "Битва Агротитанів 2023", на якій щорічно зустрічаються виробники, дилери та грарії, щоб побачити та оцінити в дії різні сільськогосподарські агрегати.

Викладачі факультету агрономії: Олександр Карнаух, Юрій Накльока, Галина Коваль, Віталій Кравченко, Антатолій Чайка та студенти освітнього рівня бакалавр, молодший бакалавр, магістр провели ряд переговорів з нашими постійними та перспективними партнерами з метою покращення та налагодження взаємовигідної співпраці з госпдоговірної тематики кафедр та працевлаштування студентів у провідних агрохолденгах.

Цьогорічний захід видався насиченим, цікавим та інформативним.