Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

17 травня 2024 року в рамках святкування Дня науки в Україні в Уманському національному університеті садівництва відбулося урочисте нагородження відзнаками студентів.

Професор Іван МОСТОВ’ЯК провів нагородження студентів. Так, за активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» Сертифікатом учасника відзначені студенти факультету агрономії:Богдана ЗАБУДЬКО, Ілону НЕПОКРИТУ Олега ОРЛА, Івана ПАЛЯНИЧКА, Анастасію ШАПОВАЛЕНКО, науковим керівником дослідної роботи яких була завідувач кафедри агрохімії та грунтознавства, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олена ЧЕРНО.

Завдяки вашим старанням і знанням, наш університет стає осередком наукового прогресу, де народжуються нові ідеї та втілюються в життя найсміливіші проєкти. Бажаємо вам невичерпної енергії, творчих успіхів, нових наукових відкриттів та досягнень!

Ми Вами пишаємося!!!