Участь викладачів кафедри рослинництва на Дні поля

13 червня 2018 року викладачі та студенти факультету агрономії взяли участь у Дні поля на Агро Арені, який проводила компанія ТОВ «Байєр». Для  студентів провідними фахівцями компанії були прочитані лекції з інноваційних технологій вирощування сільськогосподарських культур, зокрема, із систем захисту рослин від бур’янів, шкідників та збудників хвороб.

Крім того студенти мали можливість ознайомитись із станом посівів таких польових культур пшениці озимої, ячменю, ріпаку, кукурудзи, буряку цукрового, соняшнику, соя, які вирощуються за сучасними інтенсивними технологіями.

По закінченню студенти взяли участь в інтелектуальній вікторині, яку проводили фахівці компанії ТОВ «Байєр», та були нагороджені цінними подарунками.

Віталій Кравченко, старший викладач кафедри рослинництва