УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ (Вебінарі) здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії PhD)

Підвищення кваліфікації докторів філософії (PhD) є важливим аспектом їх професійного розвитку та академічного зростання. Це сприяє актуалізації знань, освоєнню нових методів досліджень та розширенню наукових горизонтів. Підвишення кваліфікації може здійснюватися через різні форми навчання та професійної діяльності. Однією з таких методів є участь у різноманітних семінарах, вебінарах, конференціях...

Здобувачі третього (доктор філософії PhD) рівня вищої освіти кафедри рослинництва  Роман МАЗУР і Євген ВІТАНОВ та їх науковий керівник Світлана ТРЕТЬЯКОВА, доцент кафедри рослинництва, прийняли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі (частина І) »

Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінару) проходило з 15 по 24 травня 2024 року  м. Люблін (Республіка Польща).

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включала в себе виконання навчального навантаження, що

становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години):

з них лекційних – 12 год.,

практичних - 20 год.,

самостійна робота - 13 годин.

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.