Тренінг адаптації та особистісного зростання для студентів першого курсу

Соціально-психологічний тренінг сприяє вирішенню проблеми адаптації і допомагає стабілізувати психічний стан студентів, сформувати необхідні навички навчальної діяльності і адекватне уявлення про професії, також сформувати навички ефективного міжособистісної взаємодії, сприяє розкриттю інтелектуального та особистісного потенціалу.
    В основну частину тренінгу включено розбір матеріалу, який закріплюється рольовими іграми або індивідуальними вправами. Продуктивність тренінгу в порівнянні з іншими формами колективної роботи зростає за рахунок того, що людина засвоює 10% - з того, що чує; 50% - з того, що бачить; 70% - з того, що проговорює; 90% - з того, що робить сама. В ході тренінгу учасники мали можливість переоцінити і відпрацювати нові способи поведінки. У групі створилася творча і довірлива атмосфера. Це сприло розкриттю кожного учасника та більш ефективному засвоєнню знань, вироблення вмінь і навичок саморегуляції.
Євгеній Пухір, староста 11 а групи