Засідання студентського наукового гуртка

У новому навчальному році продовжив роботу науковий студентський гурток кафедри рослинництва. Засідання розпочав староста гуртка Данило Варич, який презентував присутнім план роботи гуртка на 2024-2025 н. р. Викладачі представили тематику наукових досліджень, що виконуються на дослідному полі університету в польовій сівозміні кафедри рослинництва. Студенти другокурсники першого (бакалаврського) рівня вищої освіти прийняли активну участь в обговоренні та складанні планів своєї подальшої наукової роботи.

Заступник декана із наукової роботи Світлана Третьякова розповіла присутнім про заплановані наукові заходи присвячені 180-й річниці Уманського НУС та ознайомила дипломників кафедри із вимогами до написання тез та представлення результатів своїх наукових досліджень у наукових виданнях університету.