Секційне засідання на кафедрі рослинництва, приурочене 215-річчю від дня народження першого директора Головного училища садівництва

Секційне засідання. Кафедра рослинництва Уманського НУС.

На кафедрі рослинництва імені професора О.І. Зінченка було проведено секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана.

У роботі секції взяли участь студенти, викладачів та аспіранти кафедри. Протягом роботи було заслухано й обговорено наукові доповіді студентів.

Керівник секції, доцент кафедри рослинництва Наталія Полторецька, подякувала всім учасникам за активну участь у роботі секції та запропонувала оформити матеріали своїх досліджень у вигляді статей з опублікуванням їх у збірнику студентських наукових праць.