Проведено лекцію з дисципліни «Технічні культури» іноземною мовою

Мотивація студентів закладу вищої освіти до вивчення іноземної мови  безпосередньо пов’язана з їх майбутньою професією. Елементи успішного заняття у розрізі навчання іноземної мови через зміст фахових дисциплін в університеті мають досить місткий перелік переваг, зокрема: знайомить студентів з культурним розмаїттям, формує позитивне (can do – я можу) відношення до вивчення іноземних мов й готує слухачів до подальшого автономного навчання та професійної діяльності, покращують та розширюють інформаційну основу для професійного спілкування; допомагає студентам підготуватися до діяльності в інтернаціональному оточенні, мати можливість отримати міжнародний диплом та покращити власне портфоліо.

У цьому зв’язку викладачі кафедри рослинництва факультету агрономії Уманського НУС мають досвід ведення занять іноземною мовою. Так, 30 вересня 2022 року доцент кафедри Віталій КРАВЧЕНКО прочитав відкриту онлайн-лекцію англійською мовою студентам бакалаврського і маігстерського рівнів вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія» з дисципліни «Технічні культуру» на тему: «ECONOMIC IMPORTANCE, FEATURES AND TECHNOLOGY OF HEMP GROWING» (ЕКОНОМІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ, ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ КОНОПЕЛЬ). Впродовж лекції висвітлювались питання щодо значення, природної цінності, економічне та сільськогосподарське значення культури для України. Студенти зацікавлено прослухали лекцію та покращили свої знання з професійної іноземної мови.