Навчання 41-а групи

В цей нелегкий час карантину, ми студенти 41-а групи факультету агрономії, практично всі заняття проходимо через відеоконференцію програми Zoom. За допомогою даної програми, ми можемо вільно спілкуватися з викладачами, обмінюватися думками, здобувати знання.

Зокрема, сьогодні 25 травня ми проводили відеоконференцію з предмету «Кормовиробництво та луківництво», тема «Зелений конвеєр», викладач Рогальський Сергій Владиславович. Він нам докладно розповів про виконання практичних робіт в домашніх умовах, підказав студентам де шукати інформацію по практичних роботах, які використовувати підручники і посібники, було опрацьовано складання таблиці розрахунку потреби кормів, звернуто особливу увагу на підбір культур в зеленому конвеєрі з метою безперебійного виробництва зелених кормів.

При виникненні питань, чи певних труднощів, ми також на сайті кафедри «Рослинництва» можемо знайти всю інформацію, яка цікавить нас студентів, адже викладачі кафедри цікаво і зрозуміло подають нам матеріал.