Меню
Остання редакція: 15 листопада 2019

Науково – практичний семінар

Вітаємо всіх працівників сільського господарства України з нашим професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, благополуччя та всіляких гараздів!

З особливою увагою і честю вітаємо випускників Уманського національного університету садівництва різних років! Не забувайте рідну «Альма - Матер», кафедру рослинництва, які дали Вам путівку в професійне життя.

До дня працівників сільського господарства України на кафедрі рослинництва відбувся науково – практичний семінар на тему: «Виробництво продукції рослинництва в умовах глобальних змін клімату». Запрошувалися і прийняли участь в заході керівники і фахівці сільськогосподарських формувань Уманського району, та окремі представники Черкаського, Вінницького, Кіровоградського регіонів України.

Відкрив семінар і виступив з привітанням учасників і представив доповідача завідуючий кафедри рослинництва, доктор с.-г. наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Анатолій Яценко.

З основною півторагодинною промовою виступив кандидат с.-г. наук, доцент Віктор Сигида, який поділився з присутніми цікавою інформацією з такого важливого і надзвичайного актуального питання, як глобальне потепління та негативні наслідки його впливу.

Виступ супроводжувався багаточисленними таблицями цифрового матеріалу, фотографіями, графіками, діаграмами, тощо.

Активну участь в обговоренні тематики зібрання прийняли: Григорій Господаренко – доктор с.-г. наук, професор, Катерина Шмагайло – агроном консультант і експерт центрального регіону України ГК «Долина- Центр»; Василь Рубаненко – керівник с.-г.  підприємства ПП «Дмитрушки» та інші.

Семінар відбувся з великим інтересом присутніх, обговорено актуальні сьогоденні питання, вироблено та проголошено певні міркування проблем глобальних змін клімату в даному регіоні.