КВН на Кубок ректора університету (відеосюжет)

Першого листопада 2016 року у стінах Уманського НУС відбулася щорічна традиційна гра КВН за Кубок ректора.

Цьогоріч, крім традиційних шести команд – представників кожного з факультетів, у грі взяли участь і команди структурних підрозділів університету.

Гра проходила у три конкурси: візитки, біатлон та розминка з залом. Всі команди проявили кмітливість, яскраво продемонстрували вміння імпровізації та високий рівень підготовки. А наслідком щедрого подарунку іскрометний гумору глядачам стали бурхливі овації залу.

У результаті запеклого змагання було обрано 5 команд, які продовжать змагатися у фіналі за Кубок ректора. Переможцями гри стали команди:

1 місце –команда «Гарячі голови»,

2 місце – команда «Без ПДВ»,

3 місце – команда «Спарта»,

4 місце –переможці минулої гри КВН за Кубок ректора  «All inclusive»,

5 місце – команда  «Так у нас».

Вітаємо всі команди з успіхом і бажаємо нових смішних жартів та блискучих перемог!

1.