"Козацькі розваги - 2021"

В Україні щорічно відзначається День українського козацтва, День захисника та захисниць України, а ще свято Покрови Пресвятої Богородиці.

12 жовтня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся університетський конкурс «Козацькі розваги», в якому взяли участь студенти факультету агрономії та вибороли почесне друге місце.

Конкурс проходив у 10 так званих випробовувань: «Козацька кмітливість», «Силачі», «Портрет козака», «На випадок тривоги», «Збий кеглі», «Збори провізії», «Коса-дівоча краса», «Бій півнів», «Ситий козаче, «Перекоти перевесло».

Це була шалена боротьба і колектив факультету агрономії дякує всім не байдужим, які сприяли організації та проведенню даного заходу!

Віталій Кравченко, доцент кафедри рослинництва