Формування колекції польових культур

Кафедрою рослинництва імені О. І. Зінченка 23 березня розпочато весняно-польові роботи. Всі працівники кафедри не дивлячись на вік, стать, посади, звання та наукові ступені дружно приступили до передпосівної підготовки ґрунту, сівби ранніх ярих зернових і бобових культур: вівса, ячменю, гороху, вики та інших польових культур, що наповнюють і є обов’язковими складовими в колекційного розсадника.

В умовах цього року колекцію поповнили більше десяти нових культур. Обов’язковим завданням кафедри полягає в тому щоб виростити польові культури, зібрати їх насіння і представити як експонати для навчального процесу. Нині колекція нараховує понад 180 видів рослин, які представлені насіннєвими зразками, сноповим матеріалом і у вигляді вегетуючих рослин розсадника. Слід також відмітити, що завдяки співпраці кафедри з іншими навчальними і науковими установами як України, так і зарубіжжя, а також допомозі випускників-дипломників (нині – це потенційні роботодаці-стейкголдери зі спеціальності 201 Агрономія) колекція культурних рослин щорічно поповнюється новими видами і сортиментом.

Завідувач кафедри, професор,
заслужений працівник сільського господарства України