«Дорога смерті» - трагедія Сухого Яру

Доцент кафедри рослинництва Віталій КРАВЧЕНКО та студент першого курсу Михайло ВИШНЕВСЬКИЙ факультету агрономіїї Уманського національного університету садівництва разом із колегами знагоди 81 роковини трагедії Бабиного Яру вшанували пам'ять жертв масових розстрілів і репресій на території Умані біля пам'ятного знаку в Сухому Яру.

«Мабуть, людство не дуже добре зрозуміло урок «ніколи знову». Дехто вирішив, що «ніколи знову» — це «можемо повторити». Ми бачимо звірства, які сьогодні чиняться на території України через 81 рік, бачимо геноцид українського народу. Тому саме зараз ми тут, щоб сказати: «Ні, такого більше не може бути»», — зазначила помічник ректора Валентина ЧЕРНИЧЕНКО під час вшанування загиблих від масових репресій.

Окрім цього, присутні запалили лампадку біля меморіального знаку на честь вшанування пам’яті жертв Голокосту в Україні.

Пам’ятаємо жертв трагедії Бабиного Яру