До Дня української писемності та мови

Співробітники Науковїй бібліотеки Уманського НУС провели виховний захід "Година КРАСНОПИСУ".

Взяли участь у майстер-класі з краснопису студенти 31-а групи факультету агрономії разом із студентами 11-б групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин та їх кураторатором доцентом Тетяною Мамчур.

Провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Уманського НУС Наталія Михайлова відмітила, що такі майстер-класи стають уже доброю традицією в нашому університеті, а за часів Уманського училища землеробства і садівництва у 1887 році предмет "чистописання" був у програмі вивчення тодішніх студентів, по якому складався екзамен.

Студенти університету навчалися писати історичними ручками з залізними перами та поповнили фонд музейної кімнати своїми творами написаними чорнилом та автографами у книзі побажань.

Дякуємо директору Наукової бібліотеки Уманського НУС Наталії Сомовій та співробітнткам бібліотеки за збереження та примноження традицій університету.