Дипломна практика 2020–2021 н.р.

Щороку, гарячої літньої пори, студенти факультету агрономії, в межах дипломної практики, приймають безпосередню активну участь у виконанні індивідуального плану наукової роботи.

Впродовж вегетації польових культур студенти-дипломники вивчають морфологічні та біологічні особливості сортів і гібридів польових культур, а також технології їхнього вирощування. Вони безпосередньо залучені до всіх технологічних процесів – підготовка насіння, сівба, визначення фази розвитку рослин, догляд за станом посівів, формування їхньої густоти, збір урожаю та післязбиральну його доробку.

Окрім того, студенти разом із лаборантами, провели відбір снопових зразків із колекційного розсадника як найбільш відомих, так малопоширених польових культур для наповнення аудиторій кафедри залучених у навчальний процес.

Така тісна співпраця та живе спілкування зі студентами допомагає відчути їх жвавий інтерес та розкрити у них прагнення до знань.

Доцент кафедри
Наталія Полторецька