"24: Кожен з нас"

26 лютого 2024 року відбулася зустріч із співрежисерами та співсценаристами фільму «24: Кожен з нас» Володимиром Кримовським та Анною Булецою, співрежисери та співценаристи, які презентували фільм студентам освітнього рівня бакалавр, молодший бакалавр, магістр і доктор філософії та викладачам кафедри рослинництва факультету агрономії Уманського НУС.

Автори розповіли про фільм та його актуальність, про те, як він створювався без фінансування. У фільмі відображено події російсько-української війни 2022-2023 років, як мешканці Умані її зустріли, зображено емоції та переживання уманців.

Перед широкою аудиторією виступили Валентина Черниченко, помічник ректора та Віталій Кравченко, завідувач кафедри рослинництва, які зазначили, що війна триває проти України з боку росії не рік, не два, а десятиліття та століття з метою знищити українців як народ та націю. Тому потрібно підтримувати Збройні сили України, дбати про нашу державу та бути щирими патріотами рідної України.

Дякуємо Володимиру та Анні за надану можливість переглянути такі історичні кадри для нас.

Все буде Україна!