Ювілей науковцяЧитати повністю

Ювілей науковця

29 березня 2022 року свій 70-тий День народження відзначає колишній докторант кафедри рослинництва Уманського НУС, а нині доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології, екології та агротехнологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Що таке графічна анотація?Читати повністю

Що таке графічна анотація?

У сучасну інформаційну епоху звернути увагу читачів на саме Вашій роботі стає все складніше. Людина отримує контент з багатьох каналів комунікації, при цьому час концентрації на одному джерелі повідомлення стає все меншим. Саме тому деякі журнали для підвищення уваги до опублікованих в них статей стали використовувати графічні анотації.

Формування колекції польових культурЧитати повністю

Формування колекції польових культур

Кафедрою рослинництва імені О. І. Зінченка 23 березня розпочато весняно-польові роботи.