Меню

Новини

19.10.2021
Фізичне виховання та cпорт  - здорова молодьЧитати повністю

Фізичне виховання та cпорт - здорова молодь

Здоров’я – не власна справа кожної людини. Адже здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству. Однак багато в чому наше здоров`я залежить від нас самих і ми самостійно робимо вибір. Тому зробімо вибір на користь себе та держави!

Читати повністю

12.10.2021
"Козацькі розваги - 2021"Читати повністю

"Козацькі розваги - 2021"

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно 14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.

Читати повністю

06.10.2021
Зустріч із стейкхолдером-брендменеджеромЧитати повністю

Зустріч із стейкхолдером-брендменеджером

У рамках вимог сучасного освітнього простору освітньо-професійна програма повинна не лише мати чітко сформульовані цілі, що відповідають місії і стратегії закладу вищої освіти, а й забезпечувати програмні результати навчання з урахуванням позицій і потреб зацікавлених сторін (стейкхолдерів).

Читати повністю