20 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Інноваційні технології виробництва рослинницької продукції»

Програмою конференції передбачено роботу наступних секцій:

1. Агрохімія та ґрунтознавство.

2. Землеробство та гербологія.

3. Рослинництво та кормовиробництво.

4. Біотехнологія, генетика, селекція і насінництво.

5. Плодівництво та овочівництво.

6. Механізація АПВ.

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 квітня 2016 року надіслати оргкомітету на електронну адресу – kpkosto2016@ukr.net:

1. Тези доповіді;

2. Заявку за формою;

3. Відскановану квитанцію поштового переказу.

ПРАВИЛА ПОДАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Загальні вимоги до оформлення тексту – матеріали готуються українською мовою обсягом 1–3 повних сторінок формату А4 (відстань між рядками – 1 інтервал, основний текст – гарнітура Times New Roman, кегель – 14, поля ліворуч – 3 см, угорі та внизу – 2 см, праворуч – 1 см, абзац 1 см) у текстовому редакторі Microsoft Word;

− зверху посередині сторінки вказують назву тез доповіді;

– під назвою, через інтервал, з вирівнюванням по лівому краю розміщують ініціали та прізвище автора (авторів), науковий ступінь;

– з нового рядка вказують назву установи;

– нижче, через інтервал, подають текст тез доповіді.

– аспірантам та здобувачам у вигляді зноски обов’язково вказувати посаду, вчене звання та П.І.Б наукового керівника.

Від одного учасника приймається не більше двох тез доповідей (з них одні мають бути одноосібними).

Матеріали конференції у вигляді тез доповідей будуть видані до її проведення окремим збірником. На кожну представлену статтю надсилається один примірник матеріалів конференції.

УВАГА. Тези доповідей, які не відповідають вимогам, надіслані без грошового переказу або пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК ЗА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Конференція проходить на засадах повного самофінансування за рахунок організаційних внесків учасників. Організаційний внесок включає в себе вартість видання матеріалів конференції, а також їх розсилку. Розмір організаційного внеску за одні тези: для учасників конференції з Уманського НУС – 70 грн., з інших установ – 100 грн.

Кошти надсилати поштовим переказом за адресою:

Стасінєвичу Олександру Юрійовичу,

Уманський національний університет садівництва,

вул. Інститутська, 1, м. Умань, Черкаська обл., 20305.

Довідки з питань участі в конференції, друкування тез доповідей:

Костогриз Петро Васильович – тел. +380676052346

Стасінєвич Олександр Юрійович – тел. +380673450057

Заявка на участь у конференції

Прізвище _______________________

Ім’я ___________________________

По батькові_____________________

Науковий ступінь__________________

Посада _________________________

Організація_____________________

Секція _______________________

Поштова адреса__________________