Наукова студентська конференція, приурочена 160-річчю від народження видатного садівника В. В. Пашкевича

Секція студентської наукової конференції працювала на кафедрі рослинництва п'ятого квітня 2017 року. За результатами обговорення найбільш цікавою та змістовною була доповідь «Ріст і продуктивність люцерни на зелений корм залежно від заходів догляду за рослинами», яку зробив студент 41-а групи Олександр Красноставський. Також жваве обговорення й інтерес викликали доповіді студента 52-ам групи Руслана Пушкаша про урожайність рижію ярого залежно від впливу ширини міжрядь, а також студентки 52-ам групи Марії Тихомирової.

У цілому в роботі секції взяли участь 35 студентів, а також аспіранти та викладачі кафедри. Всього на засіданні секції було зроблено ще 22 наукові доповіді, в яких розглянуто важливі питання оптимізації технології вирощування сільськогосподарських культур. У доповідях студентів висвітлювалися важливі аспекти сільськогосподарського виробництва, що нині є досить актуальними, в тому числі питання пошуку шляхів ресурсозбереження.