МОТИВАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ "Я - СВІДОМИЙ ТВОРЕЦЬ СВОГО МАЙБУТНЬОГО"

12 березня 2018 року куратори 31-а та 32-аг групи організували зустріч студентів з штатним психологом університету.

У рамках виховної години відбувся психологічний тренінг «Пізнання особистості», де студенти за допомогою тестування змогли виявити свої позитивні риси, переваги та кращі індивідуальні якості.

Практична частина тренінгу додала впевненості в можливостях кожного студента окремо і сприяла згуртованості групи в цілому. Одержані в університеті теоретичні знання, практична підготовка та психологічна стійкістьдопоможутьїм в майбутньому впевнено йти до наміченої цілі та досягнути високих результатів.

Статтю підготували: доценти Лідія Кононено, Наталія Полторецька та практичний психолог університету Валентина Мазуренко