Команда КВН факультету агрономії «Гарячі голови» – майстри гумору Уманського НУС

Загальновідомим є той факт, що жарт - найкращі ліки від поганого настрою. першого листопада в Уманському національному університеті садівництва хороший настрій був в усіх гостей та глядачів захоплюючої гри багатьох поколінь – КВН. Змагалися за перемогу команди шістьох факультетів університету. Учасники команд мали змогу проявити свій розум, винахідливість та вміння жартувати в різноманітних конкурсах. Боротьба була запеклою, жодна з команд не хотіла поступатись. Але все ж таки, журі віддало перевагу команді факультету агрономії «Гарячі голови».

Вітаємо переможців та бажаємо їм ще більше гарних жартів та щедрих оплесків від глядачів!