18.07.2023
Вітаємо наукових керівників Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство»Читати повністю

17.07.2023
Міжнародне науково-педагогічне стажуванняЧитати повністю

Міжнародне науково-педагогічне стажування

Міжнародне дистанційне науково-педагогічне стажування на тему: «Управління науковими та освітніми проєктами: міжнародний досвід» Організаторами міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування були: Авіаційний університет Грузії – Georgian Aviation University -Венеціанський університет Ка Фоскарі (Венеція, Італія), CA' FOSCARI UNIVERSITY OF VENICE (Venice, Italy) та Міжнародна фундація науковців та освітян – IESF.

12.05.2023
Практичне заняття з  дисципліни "Еколого-біологічне рослинництво"Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни "Еколого-біологічне рослинництво"

Лабораторно-практичні заняття з "Теорічині основи рослинництва" для молодших бакалаврів факультету агрономії в в навчально-науковій лабораторії і на ділянках колекційного розсадника кафедри рослинництва.